دسترسی سریع | English
×

خبرها


صبح روز شنبه، ۱۴ حمل 1400، به مناسبت ورود دانش‌آموزان صنف‌های اول به ابتکار معاونت پرورشی و با همکاری معلمان دوره‌ی اصول صنفی لیسه‌ی عالی معرفت، جشن شکوفه‌ها در ادیتوریم فرانسیس‌دوسوزا برگزار شد. این برنامه که با حضور مدیر مکتب، معلمان و دانش‌آموزان دوره‌ی اصول صنفی و شماری از خانواده‌های دانش‌آموزان، برگزار شده بود، در آن جهت تشویق دانش‌آموزان برنامه‌های گوناگونی اجرا شد.

در نخست، انور آسایی، مدیر لیسه‌ی عالی معرفت، ساختار تشکیلاتی مکتب و برنامه‌های لیسه‌ی عالی معرفت در سال جدید را به اشتراک‌کنندگان توضیح داد و اظهار امیدواری کرد که در سال جدید آموزشی بتوانند زمینه‌ی آموزش و پرورش بهتر را در مکتب مساعد سازند. هم‌چنان خانم نسرین حسینی، برنامه‌ساز و کارگردان در تلویزیون سا در مورد آداب معاشرت صحبت کرد و راضیه محمدی، معلم پرورشی بخش دخترها، ساعت پرورشی و محتوای شامل این ساعت درسی را به معلمان و دانش‌آموزان توضیح داد و با اجرای بازی «تقویت تمرکز و سرعت عمل»، عملاً دانش‌آموزان را متوجه مفیدیت‌های آن کرد.

در بخشی از برنامه، علی‌سینا شریفی و مجتبی رضایی، مجریان برنامه‌ی برنا در تلویزیون سا، نمایشی در مورد دانش‌آموزان بازی‌گوش و مکتب‌گریز و تأثیر منفی مکتب‌گریزی اجرا کردند و هم‌چنان گروه سا دو ترانه نیز اجرا کردند.

در قسمت اخیر برنامه، نجیبه حسنی، آمر دیپارتمنت اصول صنفی ب، آموزگاران دوره‌ی اصول صنفی را به معرفی گرفت و برنامه با اهدای دسته‌های گل از طرف والدین دانش‌آموزان به معلمان دوره‌ی اصول‌صنفی به پایان رسید. 

April 4, 2021