دسترسی سریع | English
×

خبرها


صبح روز سه‌شنبه، ۱۰ حمل ۱۴۰۰، در محفلی با حضور کارمندان اداری، معلمان، دانش‌آموزان و تعدادی از والدین دانش‌آموزان، زنگ مکتب در لیسه‌ی عالی معرفت به صدا درآمد. 

در محفلی که به این مناسبت برگزار شده بود، عزیز رویش، رییس اجرایی مؤسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت، آغاز سال آموزشی جدید و قرن جدید را به دانش‌آموزان و معلمان تبریک گفته، برای آن‌ها سال مملو از موفقیت آرزو کرد. هم‌چنان انور آسایی، مدیر لیسه‌ی عالی معرفت، ضمن عرض تبریک سال آموزشی جدید، سال پیش‌رو را سال گذار به قرن جدید عنوان کرده، برنامه‌های لیسه‌ی عالی معرفت در سال جدید را به معرفی گرفت. وی در بخشی از صحبت‌هایش یادآور شد که سال پیش‌رو نه تنها سال گذار به قرن جدید است، بل این سال از نگاه آموزشی نیز یک سال گذار در لیسه‌ی عالی معرفت خواهد بود. او گفت که "اداره‌ی لیسه‌ی عالی معرفت در جریان سال آموزشی جدید مسابقه‌های علمی را در سطح لیسه‌ی عالی معرفت میان پایه‌های ابتدایی برگزار خواهد کرد و اضافه کرد که در تلاش اند تا این مسابقه‌ها را با مکتب‌های دیگر در سطح شهر کابل نیز برگزار کند. آقای آسایی هم‌چنان افزود: در این سال دانش‌آموزان به صورت ویژه مشاوره‌ها‌ی پرورشی را از سوی آموزگاران پرورشی به صورت ویژه دریافت خواهند کرد. 

در لابلای برنامه گروه سا ترانه‌ای مناسبتی را به خاطر زنگ مکتب و تشویق دانش‌آموزان به مکتب اجرا کردند. در ختم برنامه، برای ۳۷ تن از دانش‌آموزان ممتاز(کسانی که در امتحان سالانه نمرات کامل یا ۱۰۰ فیصد را به دست آورده بودند) لوح تقدیر و تحایف توزیع شد. هم‌چنان بر اساس فیصله‌ی هیأت اجرایی مؤسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت و لایحه‌ی امتحانات، این دانش‌آموزان مستحق دریافت بورسیه‌ی کامل تحصیلی شناخته شدند. 

علی مهدوی


April 1, 2021