دسترسی سریع | English
×

خبرهاآزمون استخدام آموزگار در لیسه‌ی عالی معرفت امروز یک‌شنبه (5 دلو 1399) در ادیتوریم فرانسیس‌دوسوزا برگزار شد.


این آموزمون با اشتراک بیش از 300 داوطلب در بست‌های آموزگاری در لیسه‌‎ی عالی معرفت پی‌گیری شد که به گفته‌ی مسوولان این تعداد از اشتراک‌کننده‌ها براساس سند تحصیلی و تجربه‌ی کاری از میان بیش از چندین صد نفر گزینش شده‌اند.


انور آسایی مدیر لیسه‌ی عالی معرفت، ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی اشتراک‌کننده‌ها یادآور شد که در هر بست آموزگاری به تعداد سه نفر با بالاترین نمره برای دوره‌های بعدی گزینش می‌شود و سر انجام از میان این سه داوطلب، یکی از آن‌ها که در مرحله‌های مصاحبه و سیمنار با بلندترین امتیاز با لیسه‌ی عالی معرفت قرارداد کاری خواهد بست.


آقای مدبر معاون آموزشی لیسه‌ی عالی معرفت، نیز یادآور شد که امتحان‌ پروسه‌ی استخدام، کاملن تخصصی است و به گفته‌ی وی هرکدام از داوطلبان باید برای راه‌یابی به مرحله‌ی بعدی با توجه به تخصص شان بلندترین نمره را کسب کند. آقای مدبر افزود: پرسش‌های امتحان این دور صد سوال است که هر سوال چهار گزینه برای جواب دارد.


بر اساس آماری از آمریت منابع بشری، حدود 303 داوطلب در این دور از آزمون پروسه‌ی استخدام آموزگاری گزینش شده‌اند که هر کدام آنها دارای مدرک تحصیلی لیسانس و شمار از آنها دارای مدرک تحصیلی ماستری در رشته‌های مورد نظراند. 

Jan. 24, 2021