دسترسی سریع | English
×
 • 130

  تحت حمایت مالی موسسه

 • 1478

  دانش آموزان پسر

 • 1322

  دانش آموزان دختر

 • 1230

  فارغین

 • 2809

  دانش آموزان فعلی

دیدگاه مدیر موسسه


خرسندم که با این یادداشت، شما را به صفحه‌ی جدید وبسایت معرفت خوش‌آمدید می‌گویم. این صفحه، فرصتی برای تماس و هم‌سخنی ما در یک فضای آموزشی است. با این صفحه، تجربه‌ها و دریافت‌های خود را با هم شریک می‌سازیم و با همدیگر در فضای سخن و گفت و شنود ارتباط می‌یابیم.

معرفت کانونی از همکاران متعهد و باتجربه در عرصه‌ی آموزش است. در سال‌های اخیر، تمهیداتی روی دست گرفته شده است تا موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت از لحاظ ساختاری تقویت شود و بنیه‌های حقوقی آن مستحکم‌تر و نهادینه‌تر شود. وبسایت معرفت، تجربه‌ها و دریافت‌های همکاران و دانش‌آموزان معرفت را به صورت منظم بازتاب می‌بخشد.

مطالبی که در این صفحه به نشر می‌رسند، از خاطره و یادداشت دانش‌آموزان تا تحقیق و نظریه‌های آموزشی آموزگاران و مدیران بخش‌های مختلف موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت را شامل می‌شوند. هم چنین، در این صفحه از آخرین تحولاتی که در حوزه‌ی معرفت اتفاق می‌افتد، شما را در جریان قرار خواهیم داد و عکس و فیلم و طرح واره‌های آموزشی در نظام معرفت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عزیز رویش، رییس اجرایی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت

دیدگاه مدیر مکتب


در مکتب معرفت همه‌ی مولفه‌ها در راستای ارایه‌ی آموزش و پرورش باکیفیت دست‌به‌دست هم داده‌اند تا بتوانند دانش‌آموزان را در جهت رسیدن به اهداف متعالی انسانی یاری کنند. ما به ارایه‌ی آموزش انسان‌محور که بتواند مساله‌ای را حل کند، مشکلی را از سر راه دانش‌آموز و جامعه بردارد متعهد هستیم و با احترام به اصول و قوانین وزارت محترم معارف کشور تلاش می‌کنیم.

امیدواریم بتوانیم به مهارت‌های دانش‌آموزان از صنف اول تا صنف دوازدهم بیفزاییم و آنان را برای زندگی و آموزش تخصصی آماده کنیم.

انور آسایی، مدیر لیسه‌ی عالی معرفت

 

خدمات

آخرین اخبار

بیشتر >

جلسه‌ی عمومی اولیا و مربیان در خصوص برنامه‌های زمستانی در لیسه‌ی عالی معرفت برگزار شد

موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت مبنی بر تعطیلی دانش‌آموزان در فصل زمستان از سوی وزارت معارف، جلسه‌ای در رابطه به تداوم آموزش در فصل زمستان در لیسه‌ی عالی معرفت با خانواده‌های دانش‌آموزان برگزار کردند. این جلسه نخست با اولیای دانش‌آموزان دوره‌ی اصول‌صنفی سه‌شنبه، 27 عقرب 1399 راه‌اندازی شد.در این جلسه، استاد رویش رییس اجرایی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت، با توجه به اعلام رخصتی مکتب‌ها در فصل زمستان از سوی وزارت معارف، تاکید کرد که تمامی عوامل دخیل در آموزش و پرورش دانش‌آموزان نسبت به حفظ فضای آموزشی حساس باشیم. او اضافه کرد: در قدم نخست دانش‌آموزان ما در این سنین متوجه اهمیت آموزش نیستند و ما باید این مسوولیت مهم را بر دوش بگیریم که آنها را متوجه اهمیت آموزش و پیامدهای بی‌سوادی در عصر تکنولوژی کنیم، زیرا به گفته‌ی استاد رویش، "جهان با سرعتی شگفت‌آور در حال تحول است." هم‌چنان استاد رویش به نگرانی‌های امنیتی موجود نیز اشاره کرد و گفت: نگرانی امنیتی مساله‌ای عام و برای تمام شهروندان یکسان است و نباید اراده‌ی ما را در کسب علم و دانش سست کند. وی هم‌چنان افزود: چالش‌های اطراف ما متاسفانه باعث منفی‌نگری نسبت به آینده شده‌است، بر ما لازم است که مثبت اندیشی را بین دانش‌آموزان‌مان تقویت کنیم تا آنان به انسان‌های موفق تبدیل شوند.انور آسایی مدیر لیسه‌ی عالی معرفت، در خصوص برنامه ریزی‌های آموزش و پرورش در سه سطح صحبت کرد و گفت: یک سطح از برنامه‌ریزی مربوط به تصمیم گیری‌های کلان کشور است که وزارت معارف در خصوص آن تصمیم گرفته‌است. آقای آسایی اضافه کرد: سطح دیگری از برنامه‌ریزی مربوط به خانواده‌ها است که چگونه زمان رخصتی دانش‌آموز خود را پر می‌کند. آقای آسایی توجه جدی خانواده‌ها  را در این زمینه مهم خواند و افزود: سطح سوم برنامه‌ریزی مربوط به مکتب است که لیسه‌ی عالی معرفت برنامه‌های زمستانی خود را در سه بسته‌ی آموزشی ترتیب و برای دانش‌آموزان ارایه می‌کند. هم‌چنان آقای آسایی یادآور شد: لیسه‌ی عالی معرفت، بسته‌ی آموزشی صنف‌وار با حذف دروس غیر ضروری، بسته‌ی آموزشی مضامین ویژه و اختصاصی به شکل تقویتی و بسته‌ی آموزشی بزرگسالان ویژه‌ی سواد‌آموزی را برای فصل زمستان آماده کرده‌است. اخیرن وزارت معارف اعلام کرده‌است که مکتب‌های مناطق سردسیر سر از اول قوس تعطیل می‌شود و امتحان آنان بعد از ختم سردی زمستان از نمره‌ی صد محاسبه می‌‌شود. اما مکتب‌های خصوصی اجازه دارند که تا 15 قوس سال جاری از صنف‌های اول تا صنف دوازدهم به درس‌های‌شان ادامه دهند.  

رویداد های ویژه

مقاله های اساتید

بیشتر >

مقاله های دانش آموزان

بیشتر >