دسترسی سریع | English
×
 • 130

  تحت حمایت مالی موسسه

 • 1478

  دانش آموزان پسر

 • 1322

  دانش آموزان دختر

 • 1230

  فارغین

 • 2809

  دانش آموزان فعلی

دیدگاه مدیر موسسه


خرسندم که با این یادداشت، شما را به صفحه‌ی جدید وبسایت معرفت خوش‌آمدید می‌گویم. این صفحه، فرصتی برای تماس و هم‌سخنی ما در یک فضای آموزشی است. با این صفحه، تجربه‌ها و دریافت‌های خود را با هم شریک می‌سازیم و با همدیگر در فضای سخن و گفت و شنود ارتباط می‌یابیم.

معرفت کانونی از همکاران متعهد و باتجربه در عرصه‌ی آموزش است. در سال‌های اخیر، تمهیداتی روی دست گرفته شده است تا موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت از لحاظ ساختاری تقویت شود و بنیه‌های حقوقی آن مستحکم‌تر و نهادینه‌تر شود. وبسایت معرفت، تجربه‌ها و دریافت‌های همکاران و دانش‌آموزان معرفت را به صورت منظم بازتاب می‌بخشد.

مطالبی که در این صفحه به نشر می‌رسند، از خاطره و یادداشت دانش‌آموزان تا تحقیق و نظریه‌های آموزشی آموزگاران و مدیران بخش‌های مختلف موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت را شامل می‌شوند. هم چنین، در این صفحه از آخرین تحولاتی که در حوزه‌ی معرفت اتفاق می‌افتد، شما را در جریان قرار خواهیم داد و عکس و فیلم و طرح واره‌های آموزشی در نظام معرفت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عزیز رویش، رییس اجرایی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت

دیدگاه مدیر مکتب


لیسه‌ی عالی معرفت متعهد به ارائه خدمات آموزشی-پرورشی با کیفیت در راستای نیل به اهداف انسانی می‌باشد. دانش‌آموخته‌گان این لیسه، پس از فراغت توانسته‌اند با راه‌یابی به دانشگاه‌های معتبر ملی و بین‌المللی تبدیل به نسلی پر‌ثمر، متعهد و متخصص شوند که در جای جای کشور عزیزمان مصدر خدمات بی‌بدیل به مردم گردیده‌اند.

علاوه بر آن مفتخریم؛ که با ایجاد سند راهبردی آموزش و پرورش لیسه در چارچوب دورنمای فعالیت‌های موسسه‌ی ارتقاء ظرفیت مدنی معرفت به عنوان سازمانی غیر انتفاعی ثبت شده در وزارت اقتصاد جمهوری اسلامی افغانستان و به تاسی از بند چهارم سند راهبردی تحول جهان آموزش باکیفیت را تامین و تضمین کرده‌ایم.

خداوند را سپاسگزاریم؛ که با به‌کارگیری بهترین کادر آموزشی موجود در کشور نسلی خلاق، مبتکر و منتقد را آموزش می‌دهیم تا به یاری آموخته‌های خود مسبب تغییرات مثبت در سطح کشور گردند.

خانواده‌های دانش‌آموزان ما بهترین والدین‌اند، زیرا از قوت روزمره‌شان هزینه‌های تحصیل فرزندانشان را می‌پردازند، بنابراین؛ امیدواریم ما را در راه پر پیچ و خم آموزش تنها نگذاشته و با نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی خود یاری رسانند.

خدمات

آخرین اخبار

بیشتر >

انتخابات ریاست شورای دانش‌آموزی بخش پسران لیسه‌ی عالی معرفت برگزار شد

پنج‌شنبه، 16 ثور 1400، انتخابات ریاست شورای دانش‌آموزی بخش پسران لیسه‌ی عالی معرفت برگزار شد.ساعت 10:20 قبل از ظهر، پروسه‌ی رای‌گیری باحضور انورآسایی مدیر، ذبیح‌الله مدبر معاون آموزشی، سروش سپهر معاون پرورشی، سه تن از معلمان و ناظران و نمایندگان تکت‌ها آغاز شد. در ابتدا صندوق آرا توسط نمایندگان تکت‌های انتخاباتی مورد تفتیش قرار گرفتند. سپس دانش‌آموزان واجد شرایط رأی، آرای شان را به نفع تکت‌های مورد نظر شان به صندوق‌ها ریختند. پس از ختم پروسه‌ی رای‌گیری شمارش آرا/برگه‌های رأی‌‌دهی با حضور اعضای کمیسیون انتخابات و نمایندگان/ ناظران تکت‌های انتخاباتی انجام شد. قابل ذکر است که در این دور انتخابات ریاست شورای دانش‌آموزی بخش پسران دو تکت(تکت «مکتب‌ساز» به ریاست نصرت رسولی و تکت «صدای دانش‌آموز» به ریاست علی‌سجاد نستوه) شرکت کرده بودند که در فرجام اعضای کمیسیون انتخابات نتایج شمارش آرا را قرار ذیل اعلان کرد:1. علی‌سجاد نستوه 554 رأی2. نصرت رسولی 511 رأی3. رأی باطل 244. رأی سفید 1105. مجموع آرای استفاده‌شده 1199 رأی در نتیجه تکت صدای دانش‌آموز به ریاست علی‌سجاد نستوه با کسب 554 رأی برنده‌ی این دور انتخابات اعلان شد و مسوولیت شورای دانش‌آموزی بخش پسران را برای یک سال تعلیمی به عهده گرفت. علی مهدوی 

رویداد های ویژه

مقاله های استادان

بیشتر >

مقاله های دانش آموزان

بیشتر >