دسترسی سریع | English
×
 • 130

  تحت حمایت مالی موسسه

 • 1478

  دانش آموزان پسر

 • 1322

  دانش آموزان دختر

 • 1230

  فارغین

 • 2809

  دانش آموزان فعلی

دیدگاه مدیر موسسه


خرسندم که با این یادداشت، شما را به صفحه‌ی جدید وبسایت معرفت خوش‌آمدید می‌گویم. این صفحه، فرصتی برای تماس و هم‌سخنی ما در یک فضای آموزشی است. با این صفحه، تجربه‌ها و دریافت‌های خود را با هم شریک می‌سازیم و با همدیگر در فضای سخن و گفت و شنود ارتباط می‌یابیم.معرفت کانونی از همکاران متعهد و باتجربه در عرصه‌ی آموزش است. در سال‌های اخیر، تمهیداتی روی دست گرفته شده است تا موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت از لحاظ ساختاری تقویت شود و بنیه‌های حقوقی آن مستحکم‌تر و نهادینه‌تر شود. وبسایت معرفت، تجربه‌ها و دریافت‌های همکاران و دانش‌آموزان معرفت را به صورت منظم بازتاب می‌بخشد.مطالبی که در این صفحه به نشر می‌رسند، از خاطره و یادداشت دانش‌آموزان تا تحقیق و نظریه‌های آموزشی آموزگاران و مدیران بخش‌های مختلف موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت را شامل می‌شوند. هم چنین، در این صفحه از آخرین تحولاتی که در حوزه‌ی معرفت اتفاق می‌افتد، شما را در جریان قرار خواهیم داد و عکس و فیلم و طرح واره‌های آموزشی در نظام معرفت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
عزیز رویش، رییس اجرایی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت

دیدگاه مدیر مکتب


لیسه‌ی عالی معرفت متعهد به ارائه خدمات آموزشی-پرورشی با کیفیت در راستای نیل به اهداف انسانی می‌باشد. دانش‌آموخته‌گان این لیسه، پس از فراغت توانسته‌اند با راه‌یابی به دانشگاه‌های معتبر ملی و بین‌المللی تبدیل به نسلی پر‌ثمر، متعهد و متخصص شوند که در جای جای کشور عزیزمان مصدر خدمات بی‌بدیل به مردم گردیده‌اند. علاوه بر آن مفتخریم؛ که با ایجاد سند راهبردی آموزش و پرورش لیسه در چارچوب دورنمای فعالیت‌های موسسه‌ی ارتقاء ظرفیت مدنی معرفت به عنوان سازمانی غیر انتفاعی ثبت شده در وزارت اقتصاد جمهوری اسلامی افغانستان و به تاسی از بند چهارم سند راهبردی تحول جهان آموزش باکیفیت را تامین و تضمین کرده‌ایم. خداوند را سپاسگزاریم؛ که با به‌کارگیری بهترین کادر آموزشی موجود در کشور نسلی خلاق، مبتکر و منتقد را آموزش می‌دهیم تا به یاری آموخته‌های خود مسبب تغییرات مثبت در سطح کشور گردند. خانواده‌های دانش‌آموزان ما بهترین والدین‌اند، زیرا از قوت روزمره‌شان هزینه‌های تحصیل فرزندانشان را می‌پردازند، بنابراین؛ امیدواریم ما را در راه پر پیچ و خم آموزش تنها نگذاشته و با نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی خود یاری رسانند.

خدمات

آخرین اخبار

بیشتر >

مراسم تحلیف ریاست شورای دانش‌آموزی لیسه‌ی عالی معرفت برگزار شد

امروز چهارشنبه، 29 ثور 1400 مراسم تحلیف پانزدهمین دور ریاست شورای دانش‌آموزی لیسه عالی معرفت در ادیتوریم فرانسیس دوسوزا برگزار شد. برنامه با سخنان افتتاحیه‌ی الهه علی‌زاده و مصطفی احمدی رئیسان شورای دانش‎آموزی سال 1399هـ.ش آغاز شد. آن‌ها از اعضای شورا و سایر دوستانی که در جریان سال 1399 آنان را همراهی و یاری کرده‌بودند، تقدیر و سپاسگزاری کردند. به باور آن‌ها سال تعلیمی 1399 یک سال پرچالش و بافرصت‌های محدود بود و علیرغم تمام مشکلات، شورا به دستاورهای خوبی دست یافتند که خلاصه‌ای از گزارش کاری شان ارایه شد. سپس، به صورت رسمی مسوولیت شورای دانش‌آموزی از رئیسان قبلی به روئسای منتخب جدید)علی‌سجاد نستوه رییس شورای دانش‌آموزی پسران و زحل احمدی رییس شورای دانش‌آموزی دختران) انتقال یافت. به تعقیب آن مراسم تحلیف انجام شد و روئسای جدید تعهد سپردند که وظایف و مسوولیت‎های شان را به وجه احسن انجام داده، از هیچ تلاشی در راستای بارور کردن شورا دریغ نورزند.در قسمتی از برنامه، انور آسایی، مدیر لیسه‌ی عالی معرفت و رییس کمیسیون انتخابات ریاست شورای دانش‌آموزی به ایراد سخن پرداخت. وی هدف از تشکیل و تأسیس شورای  دانش‌آموزی در جهان و کشورهای توسعه‌یافته را توضیح داده، در مورد تاریخچه‌ی تشکیل شورای دانش‌آموزی لیسه‌ی عالی معرفت روشنی انداخت و برای روئسای جدید آرزوی موفقیت کرد. برنامه با اهدای تصدیق‌نامه‌ی کاری به روئسای شورای دانش‌آموزی سال 1399 و اهدای اعتبارنامه به روئسای شورای دانش‌آموزی سال 1400 توسط عزیز رویش، رییس اجرایی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت، به پایان رسید. شایان ذکر است که ریاست شورای دانش‌آموزی پسران در سال 1399، به عهده‌ی محمد رضا حسینی بود که با توجه به سه پارچه‌ی ایشان از معرفت به مکتب دیگر، معاون‌اش آقای مصطفی احمدی مسوولیت رسمی انتقال قدرت را بر عهده داشت.

رویداد های ویژه

مقاله های استادان

بیشتر >

مقاله های دانش آموزان

بیشتر >