دسترسی سریع | English
×
 • 130

  تحت حمایت مالی موسسه

 • 1478

  دانش آموزان پسر

 • 1322

  دانش آموزان دختر

 • 1230

  فارغین

 • 2809

  دانش آموزان فعلی

دیدگاه مدیر موسسه


خرسندم که با این یادداشت، شما را به صفحه‌ی جدید وبسایت معرفت خوش‌آمدید می‌گویم. این صفحه، فرصتی برای تماس و هم‌سخنی ما در یک فضای آموزشی است. با این صفحه، تجربه‌ها و دریافت‌های خود را با هم شریک می‌سازیم و با همدیگر در فضای سخن و گفت و شنود ارتباط می‌یابیم.معرفت کانونی از همکاران متعهد و باتجربه در عرصه‌ی آموزش است. در سال‌های اخیر، تمهیداتی روی دست گرفته شده است تا موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت از لحاظ ساختاری تقویت شود و بنیه‌های حقوقی آن مستحکم‌تر و نهادینه‌تر شود. وبسایت معرفت، تجربه‌ها و دریافت‌های همکاران و دانش‌آموزان معرفت را به صورت منظم بازتاب می‌بخشد.مطالبی که در این صفحه به نشر می‌رسند، از خاطره و یادداشت دانش‌آموزان تا تحقیق و نظریه‌های آموزشی آموزگاران و مدیران بخش‌های مختلف موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت را شامل می‌شوند. هم چنین، در این صفحه از آخرین تحولاتی که در حوزه‌ی معرفت اتفاق می‌افتد، شما را در جریان قرار خواهیم داد و عکس و فیلم و طرح واره‌های آموزشی در نظام معرفت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
عزیز رویش، رییس اجرایی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت

دیدگاه مدیر مکتب


لیسه‌ی عالی معرفت متعهد به ارائه خدمات آموزشی-پرورشی با کیفیت در راستای نیل به اهداف انسانی می‌باشد. دانش‌آموخته‌گان این لیسه، پس از فراغت توانسته‌اند با راه‌یابی به دانشگاه‌های معتبر ملی و بین‌المللی تبدیل به نسلی پر‌ثمر، متعهد و متخصص شوند که در جای جای کشور عزیزمان مصدر خدمات بی‌بدیل به مردم گردیده‌اند. علاوه بر آن مفتخریم؛ که با ایجاد سند راهبردی آموزش و پرورش لیسه در چارچوب دورنمای فعالیت‌های موسسه‌ی ارتقاء ظرفیت مدنی معرفت به عنوان سازمانی غیر انتفاعی ثبت شده در وزارت اقتصاد جمهوری اسلامی افغانستان و به تاسی از بند چهارم سند راهبردی تحول جهان آموزش باکیفیت را تامین و تضمین کرده‌ایم. خداوند را سپاسگزاریم؛ که با به‌کارگیری بهترین کادر آموزشی موجود در کشور نسلی خلاق، مبتکر و منتقد را آموزش می‌دهیم تا به یاری آموخته‌های خود مسبب تغییرات مثبت در سطح کشور گردند. خانواده‌های دانش‌آموزان ما بهترین والدین‌اند، زیرا از قوت روزمره‌شان هزینه‌های تحصیل فرزندانشان را می‌پردازند، بنابراین؛ امیدواریم ما را در راه پر پیچ و خم آموزش تنها نگذاشته و با نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی خود یاری رسانند.

خدمات

آخرین اخبار

بیشتر >

ویب‌سایت‌های پشتو و انگلیسی معرفت فعال شد

ویب‌سایت‌های پشتو و انگلیسی معرفت در قالب فعالیت‌های رسانه‌ای در معرفت، در کنار ویب‌سایت فارسی برای پوششِ داده‌های آموزشی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت فعال شد. این ویب‌سایت‌ها با توجه به اهمیت اطلاع‌رسانی و ضرورت پردازش به زبان‌های رسمی کشور و زبان بین‌المللی انگلیسی، ترتیب شده است که زین پس تمامی فعالیت‌های معرفت در قالب گزارش، مقاله – مقاله‌های آموزگاران، دانش‌آموزان و کارمندان، اولیای دانش‌آموزان، همکاران بیرونی، داستان، شعر، خاطره و... به زبان‌های فارسی دری، پشتو و انگلیسی از طریق این سه ویب‌سایت به نشر می‌رسد.هم‌چنان موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت با توجه به ضرورت جامعه و تعهد به گسترش علم و دانش، بدین باور است که از تکثیر یک موضوع علمی – تحقیقی تا یادداشت خالصانه‌ی یک دانش‌آموز آن‌هم به زبان‌های مختلف، می‌توانیم به فهم مشترک از داده‌ها و برداشت‌ها برسیم. بنابراین پردازش، بررسی و تبادله‌ی داده‌ها، برداشت‌ها و خلق فضای منتقدانه برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. هم‌چنان ما بر جلب مخاطب که مسلط با زبان‌های بومی و گوناگون‌اند ارزش قایلیم، و تلاش داریم از طریق ویب‌سایت‌ها و دیگر مجراهای ارتباطی خود، پلی میان زبان‌های رایج کشور و زبان انگلیسی باشیم. سعی ما بر این است که داشته‌‌های ما به این سه زبان در سراسر افغانستان و همراهان جهانی ما برسد و از این دریچه فضای گفت‌وگو، نقد و تبادل نظر را مهیا کنیم. امیدواریم در تمامی بخش‌هایی که با مخاطبان خود در میان بگذاریم، بتوانیم فضای سالمی برای آموزش بهتر برای همه مهیا کنیم و در کنار آن از مخاطبان خود به صورت جدی و منتقدانه بشنویم. شما می‌توانید با این آدرس ما را در ویب‌سایت‌های ما دنبال کنید!فارسی:  www.marefat.edu.af/faپشتو: www.marefat.edu.af/paانگلیسی: www.marefat.edu.af/en مدیریت ویب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی  

رویداد های ویژه

مقاله های استادان

بیشتر >

مقاله های دانش آموزان

بیشتر >