دسترسی سریع | English
×
 • 130

  تحت حمایت مالی موسسه

 • 1478

  دانش آموزان پسر

 • 1322

  دانش آموزان دختر

 • 1230

  فارغین

 • 2809

  دانش آموزان فعلی

دیدگاه مدیر موسسه


خرسندم که با این یادداشت، شما را به صفحه‌ی جدید وبسایت معرفت خوش‌آمدید می‌گویم. این صفحه، فرصتی برای تماس و هم‌سخنی ما در یک فضای آموزشی است. با این صفحه، تجربه‌ها و دریافت‌های خود را با هم شریک می‌سازیم و با همدیگر در فضای سخن و گفت و شنود ارتباط می‌یابیم.

معرفت کانونی از همکاران متعهد و باتجربه در عرصه‌ی آموزش است. در سال‌های اخیر، تمهیداتی روی دست گرفته شده است تا موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت از لحاظ ساختاری تقویت شود و بنیه‌های حقوقی آن مستحکم‌تر و نهادینه‌تر شود. وبسایت معرفت، تجربه‌ها و دریافت‌های همکاران و دانش‌آموزان معرفت را به صورت منظم بازتاب می‌بخشد.

مطالبی که در این صفحه به نشر می‌رسند، از خاطره و یادداشت دانش‌آموزان تا تحقیق و نظریه‌های آموزشی آموزگاران و مدیران بخش‌های مختلف موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت را شامل می‌شوند. هم چنین، در این صفحه از آخرین تحولاتی که در حوزه‌ی معرفت اتفاق می‌افتد، شما را در جریان قرار خواهیم داد و عکس و فیلم و طرح واره‌های آموزشی در نظام معرفت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عزیز رویش، رییس اجرایی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت

دیدگاه مدیر مکتب


لیسه‌ی عالی معرفت متعهد به ارائه خدمات آموزشی-پرورشی با کیفیت در راستای نیل به اهداف انسانی می‌باشد. دانش‌آموخته‌گان این لیسه، پس از فراغت توانسته‌اند با راه‌یابی به دانشگاه‌های معتبر ملی و بین‌المللی تبدیل به نسلی پر‌ثمر، متعهد و متخصص شوند که در جای جای کشور عزیزمان مصدر خدمات بی‌بدیل به مردم گردیده‌اند.

علاوه بر آن مفتخریم؛ که با ایجاد سند راهبردی آموزش و پرورش لیسه در چارچوب دورنمای فعالیت‌های موسسه‌ی ارتقاء ظرفیت مدنی معرفت به عنوان سازمانی غیر انتفاعی ثبت شده در وزارت اقتصاد جمهوری اسلامی افغانستان و به تاسی از بند چهارم سند راهبردی تحول جهان آموزش باکیفیت را تامین و تضمین کرده‌ایم.

خداوند را سپاسگزاریم؛ که با به‌کارگیری بهترین کادر آموزشی موجود در کشور نسلی خلاق، مبتکر و منتقد را آموزش می‌دهیم تا به یاری آموخته‌های خود مسبب تغییرات مثبت در سطح کشور گردند.

خانواده‌های دانش‌آموزان ما بهترین والدین‌اند، زیرا از قوت روزمره‌شان هزینه‌های تحصیل فرزندانشان را می‌پردازند، بنابراین؛ امیدواریم ما را در راه پر پیچ و خم آموزش تنها نگذاشته و با نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی خود یاری رسانند.

خدمات

آخرین اخبار

بیشتر >

آزمون استخدام آموزگار در لیسه‌ی معرفت برگزار شد

آزمون استخدام آموزگار در لیسه‌ی عالی معرفت امروز یک‌شنبه (5 دلو 1399) در ادیتوریم فرانسیس‌دوسوزا برگزار شد.این آموزمون با اشتراک بیش از 300 داوطلب در بست‌های آموزگاری در لیسه‌‎ی عالی معرفت پی‌گیری شد که به گفته‌ی مسوولان این تعداد از اشتراک‌کننده‌ها براساس سند تحصیلی و تجربه‌ی کاری از میان بیش از چندین صد نفر گزینش شده‌اند.انور آسایی مدیر لیسه‌ی عالی معرفت، ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی اشتراک‌کننده‌ها یادآور شد که در هر بست آموزگاری به تعداد سه نفر با بالاترین نمره برای دوره‌های بعدی گزینش می‌شود و سر انجام از میان این سه داوطلب، یکی از آن‌ها که در مرحله‌های مصاحبه و سیمنار با بلندترین امتیاز با لیسه‌ی عالی معرفت قرارداد کاری خواهد بست.آقای مدبر معاون آموزشی لیسه‌ی عالی معرفت، نیز یادآور شد که امتحان‌ پروسه‌ی استخدام، کاملن تخصصی است و به گفته‌ی وی هرکدام از داوطلبان باید برای راه‌یابی به مرحله‌ی بعدی با توجه به تخصص شان بلندترین نمره را کسب کند. آقای مدبر افزود: پرسش‌های امتحان این دور صد سوال است که هر سوال چهار گزینه برای جواب دارد.بر اساس آماری از آمریت منابع بشری، حدود 303 داوطلب در این دور از آزمون پروسه‌ی استخدام آموزگاری گزینش شده‌اند که هر کدام آنها دارای مدرک تحصیلی لیسانس و شمار از آنها دارای مدرک تحصیلی ماستری در رشته‌های مورد نظراند. 

رویداد های ویژه

مقاله های استادان

بیشتر >

مقاله های دانش آموزان

بیشتر >